مهندس سیروس نصیری، مدیر کل تامین اجتماعی استان از پارک علم و فناوری قزوین و شرکت های مستقر در پارک بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در ابتدای این جلسه دکتر یوسف گرجی مهلبانی رییس پارک علم و فناوری قزوین ضمن عرض خوش آمدگویی و معرفی پارک و تعداد واحدهای واحدهای مستقر، بر ضرورت توجه جدی به بخش خصوصی و حمایت از کسب و کارهای کوچک و متوسط تاکید کرد.

گرجی در ادامه افزود: با حضور کارشناسان خبره و آشنا به قوانین شرکت های فناور در صنعت بیمه، زمینه ارائه تسهیلات بیشتر خواهد شد.

رئیس پارک علم و فناوری قزوین یادآور شد: با برگزاری نشست های مشترک می توانیم همکاری دو جانبه بیشتری داشته باشیم تا به کمک دستگاه شما و حتی دستگاه های دیگری که با شما در ارتباط هستند واحدها را معرفی کنیم که کمکی شود تا مشکلات واحدهای فناور ما در حوزه تامین اجتماعی مرتفع گردد.

در ادامه این جلسه مهندس نصیری، مدیر کل تامین اجتماعی قزوین ضمن تشکر از رئیس پارک علم و فناوری قزوین برای این دعوت گفت: پارک یک مکان فوق العاده زیبایی است که انسان های خوبی در آن حضور دارند، و کسانی مشغول فعالیت هستند که عموماً جوان هستند و نشان می دهد که اینجا ما طبق فرمایش مقام معظم رهبری که ما می توانیم روی پای خودمان بایستیم.

وی افزود: تلویزیون ما برای شناساندن افراد در پارک باید برنامه های خوبی داشته باشد به گونه ای که مردم بدانند در یک ساعت مشخص تلویزیون به معرفی شرکت های دانش بنیان می پردازد.

مدیر کل تامین اجتماعی استان گفت: مهم ترین مشکل را عدم ارتباط درست بین صنعت و تامین اجتماعی عنوان کرد و بر ضرورت ارتباط بیشتر بین همکاران بیمه و مجموعه پارک علم و فناوری قزوین تاکید کرد.

نصیری درپایان عنوان کرد: عدم اطلاع شرکت ها از قوانین تامین اجتماعی یک مشکل بزرگ است و ما آمادگی داریم تا میزبان مسئولان حسابرسی و اداری شرکت ها در اداره تامین اجتماعی باشیم تا هم افزایی بیشتری برای حل مشکلات صورت بگیرد.

انتهای پیام/*

منبع